Polecane
Kategoria: Neo-nówka
Pierwszy happening Neonówki

Kto w ostatni wtorek był na wrocławskim lotnisku, mógł spotkać tam Neonówkę oraz kabaret Paranienormalni. Neonówka postanowiła bowiem z zaskoczenia postanowiła powitać Paranienormalnych, którzy to wracali z występów w USA...

Neo-nówka na wrocławskim lotnisku - z chlebem i solą w czerwono białych strojach
Jak podają na swoim blogu "Wczoraj, kosztem przerwanej próby, postanowiliśmy zrobić pierwszy w historii kabaretu Neo-Nówka happening. Chodzi bowiem o spontaniczne przywitanie na wrocławskim lotnisku kabaretu Paranienormalni, który wracał z tygodniowego tournee po USA.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie profesjonalne podejście do tematu czyli: chleb, sól, koszulki z polskim godłem, goździki, prezenty z polskimi akcentami i zaśpiewany na trzy głosy szlagier "Sto lat" (fotki z powitania obok).

Momentami wydawało nam się, że jesteśmy zaskoczeni bardziej niż sami adresaci tego powitania.

Podobne odczucia miała pewna starsza pani, która równie zaskoczona, podeszła do nas i zapytała: "Co? Siatkarze?" :) (autentyk).

Nasi koledzy nie pozostali dłużni i odwzajemnili się suwenirami (czyt. koszulka i czapki ulubionej przez nas w latach 90-tych drużyny NBA - Chicago Bulls). Było miło, sympatycznie i z łezką w oku.

Poza tym cały czas jak wspomnieliśmy na początku organizujemy próby przygotowując się tym samym do zbliżającego się RYJKA, czyli Rybnickiej Jesieni Kabaretowej (23-25 października). O szczegółach tej imprezy i innych naszych planach na przyszłość niebawem.

Tymczasem pozdrawiamy i do następnego.

Neo-Nówka"

dodany przez: tomekw (3.13)Ocena artykułu: 3.17 
Liczba ocen: 1
Odsłon: 4260
więcej w kategorii: Neo-nówka  |  Ogłoszenia Gdańsk

Tagi opisujace artykuł:


Komentarze (1)
Pokaż profil lathika
hahaha chłopaki mają pomysły...
dodany przez: lathika (3.50)   kiedy: 2009-10-29 19:20:52


Zaloguj się aby dodać komentarz. Zarejestruj się jeżeli nie posiadasz jeszcze konta.